Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım ugurserin 16/09/2022

Web Tasarımı

Doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web tasarım çözümleri sunuyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir. İşletmenizin web tasarımını bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde kurguluyoruz. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor.

Arama Motorları ile Uyumlu

Web sitenizi Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak tasarlıyoruz. Gelişmiş SEO teknikleri ile firmanızın Google’da ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım Süreci

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışacağınız firmayı seçmeden önce müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Hazır web tasarım düşük bütçeli web sitesi isteyen müşteriler için önerilen bir seçenektir. Lisanslı olarak satın aldığımız hazır temayı müşterinin kurumsal rengine ve içeriklerine göre değiştirilerek tamamlanmaktadır. Özel web tasarım ise sadece belirli bir markaya özel hazırlanmış web seçeneğidir. Bu çalışmada tüm tasarımlar firmanın beklentilerine, kurumsal yapısına, sektörünün dinamiklerine göre tasarım ekibimiz tarafından özel olarak yapılmaktadır. Potansiyel müşterilerine ulaşma noktasında yüksek beklentisi olan ve sektöründeki rakiplerini geride bırakmak isteyen markalar için özel tasarım seçeneğini önermekteyiz.

Yaptığımız tüm web siteleri, kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir yönetim paneline sahiptir. Güncelleme gereken içeriklere göre, bu yönetim panelini özelleştirmekteyiz.
Günümüzde teknoloji alışkanlıkları her geçen gün mobil platformlara kaymaktadır. Yani web sitenizi ziyaret edenlerin büyük çoğunluğu mobil cihazlardan sitenizi ziyaret etmektedir. Bu noktada web sitenizin mobil uyumlu olması kaçınılmazdır. Yaptığımız tüm çalışmalarda mobil uyumluluk birinci planda gelmektedir.

Sadece bakmak yetmez.
Bazen bir telefon
herşeyi çözer.