Google Harita Kaydı

Google Harita Kaydı

Google Harita Kaydı ugurserin 24/09/2022

Müşterileriniz size

bir tık'la ulaşsın

Google My Business kaydı ile beraber Google Haritalar’da görünür olursunuz. Size ulaşmak isteyen müşteriler haritada işletmenizi görebilir. Bununla beraber sektörünüzle ilgili arama yapıldığında ya da işletmeniz aratıldığında ekranın sağ köşesinde işlemeniz ile ilgili temel bilgiler yer alır.

Burada yer alan İşletme bilgileri size ulaşmak isteyen müşterilerizin kısa sürede firmanız hakkında bilgi almasını sağlar. Google Haritalar’da yer almanız satışınızı arttırabilmek için hayati önem taşır. Harita kaydı yaptırdığınızda size yakın bölgelerdeki potansiyel müşterilerin işletmenizi bulma olasılığı %45 oranında artacaktır.

Profesyonel bir Google işletme sayfanız olması ve işletmenizi haritalarda yer alması için size destek vermeye hazırız.

Google arama reklamları rekabetine girmeden önce markanızın hizmet verdiği pazarı araştırır ve reklam stratejilerini kurgularız.
Google arama ağı reklamlarında kullanmak üzere hedef kitlenizi markanız ile buluşturacak kelime analizlerini yaparız.
Google arama ağı reklam networkünde markanızın hangi kelimelerde rekabete gireceğini belirler ve reklam grupları ile birlikte tüm süreci planlarız.
Markanızın Google networkünde bulunan partner web sayfaları üzerinde görüntülü reklamlarının yayınlanmasına yönelik planlamalar yaparız.
Yaşayan ve gelişen dinamik yapıdaki internet projelerinin dönüşüm oranı optimizasyonlarını sürekli olarak geliştiririz.

Reklamınızın mümkün olduğu kadar az bütçeyle daha çok kişiye ulaşması için sürekli olarak optimizasyonlar yaparız.

Sadece bakmak yetmez.
Bazen bir telefon
herşeyi çözer.